Telewizja MTV rozpoczęła emisję 5. sezonu programu Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. Tym razem uczestnicy imprezują we Wrocławiu. Zobaczcie co się działo w drugim odcinku! Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć galerię.

Warsaw Shore 5 - Ekipa z Warszawy, 2 odcinek - co się działo
W drugim odcinku uczestnicy programu odczuwali skutki imprezy, która rozpoczęła się dzień wcześniej. Tym razem ich miejscem operacyjnym jest Wrocław. Poprzednie edycje kręcone były w Warszawie oraz Łebie.

Zobacz też: Alan z Warsaw Shore. Zostawił Ekipę z Warszawy, szykuje się do debiutu w MMA [ZDJĘCIA, WIDEO]

Najbardziej pikantnym fragmentem odcinka była wspólna noc spędzona przez Damiana i Magdę. Poza tym uczestnicy programu dowiedzieli się, gdzie będą w tym sezonie pracować i poznali swoją nową szefową, która wpadła w oku szczególnie bliźniakom - nowym uczestnikom programu.

W tym sezonie uczestnicy programu wcielą się w ekipę sprzątającą jednego z klubów we Wrocławiu. W drugim odcinku w dalszym ciągu widzowie nie doczekali się na powrót do Ekipy znanej z pierwszych trzech sezonów Eweliny.

Warsaw Shore 5 - Ekipa z Warszawy, 2 odcinek - gdzie obejrzeć powtórkę?
W tym sezonie powtórki odcinków nie będą dostępne na stronie internetowej MTV. 5 sezon Warsaw Shore będzie dostępny w internecie poprzez platformę Player.pl.

Odcinki będzie można oglądać już pół godziny po ich telewizyjnej emisji. drugi jest już dostępny w sieci.
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!