W poniedziałek, 15 lutego, poznaliśmy wiosenną ramówkę TVP1. Na antenę wracają dobrze znane produkcje sprzed lat, m.in. "Teleranek", "Pegaz" oraz "Warto rozmawiać".

Wiosenna Ramówka TVP1. Powrót "Teleranka", "Bodo" nowym hitem? [ZDJĘCIA]W nowej ramówce Telewizji Polskiej zapowiada się kilka spektakularnych powrotów. Na antenie znów pojawi się program kulturalny "Pegaz", który emitowany był od 1959 do 2004 roku, a także krótko w 2009. Program poprowadzą Agnieszka Szydłowska i Marek Horodniczy. "Pegaza" 45-minutowego będziemy mogli oglądać w środy od 2 marca o godz. 22:35. Z kolei od poniedziałku do piątku, przed "Teleexpresem", zobaczymy "Pegaz - Flesz", czyli kilkuminutowe podsumowanie najważniejszych informacji. Władze stacji przygotowały też wariant dla dzieci, ale jeszcze nie wiadomo, w jakie dni będzie emitowany.

TVP zdecydowało się sięgnąć po jeszcze inny program, który niegdyś oglądały całe pokolenia dzieci. W każdą niedzielę najmłodsi widzowie stacji znów zobaczą "Teleranek", emitowany w latach 1972-2009. Emisja rozpocznie się 6 marca o godz. 9:30. Magazyn będzie obfitował w nowości ze świata muzyki, filmu, sportu, kultury i technologii.

Na antenę powraca również znany program publicystyczny prowadzony przez Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać". Wcześniej widzowie mogli oglądać program w latach 2004-2009 w TVP2, potem przez dwa lata w "Jedynce", a następnie od 2011 roku w TVP Info "Jan Pospieszalski. Bliżej". Teraz emisja zaplanowana została we wtorki o godz. 21:30.

Nowością jest serial "Bodo", w którym w rolę tytułową wciela się Tomasz Schuchardt, a także Antoni Królikowski (jako młody Bodo). "Bodo" to historia przedwojennego aktora i amanta. Twórcy serialu postanowili sięgnąć po największe szlagiery gwiazodra, czyli m.in. ""Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Okay", "Ach te baby", "Ach śpij, kochanie". Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 6 marca o godz. 20:25.

Czytaj też: Tomasz Schuchardt: "Eugeniusz Bodo był totalnym pracoholikiem" [Rozmowa NaM]

Władze stacji zapowiedziały, że nie zabraknie w ramówce Teatru Telewizji. Pierwszy spektakl, który zobaczymy, to "Dom Kobiet" w reżyserii Wiesława Saniewskiego. Sztuka zostanie pokazana na antenie tuż przed Dniem Kobiet, czyli 7 marca.

Na prezentacji wiosennej ramówki tłumnie pojawiły się gwiazdy. "Na ściance" chętnie pozowali Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski czy Karolina Gorczyca. Byli też Edyta Herbuś, Anna Próchniak, Roma Gąsiorowska, Karolina Gorczyca, Michał Żurawski, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, a także ekipa serialu "Strażacy", czyli: Maciej Zakościelny, Kuba Wesołowski, Marta Ścisłowicz, Mateusz Janicki, Jacek Lenartowicz, Maciej Mikołajczak i Dawid Zawadzki.


Zobaczcie też: Charytatywny Bal Dziennikarzy 2016. Gwiazdy na czerwonym dywanie i zbiórka dla potrzebujących
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

superfan (gość)

Aż chce się rzec .... PRL wraca ....
PiS robi wszystko, żeby było jak za komuny.
TVP = Telewizja Partyjna