Dziwne dodatki, maski, plastikowe elementy ubrania - tak dziś wyglądają zarówno kreacje od wielkich projektantów jak i debiutujących twórców. Jedne są krzykliwe, inne ekstrawaganckie, jeszcze inne, po prostu mają szokować. Zobacz najdziwniejsze pomysły zaprezentowane na Fashion Week.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
World Fashion Week
Światowy Tydzień Mody to największe w roku spotkanie projektantów, którzy mogą zaprezentować swoje kolekcje publiczności. Wbrew nazwie, poszczególne wydarzenia w ramach imprezy mogą rozciągnąć się w czasie na kilka miesięcy, a kreacje prezentowane są odpowiednio wcześnie, by dać szansę publiczności na zapoznanie się z projektami. Pokazy odbywają się w wielu miastach na świecie, choć do najważniejszych należą te w Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię najciekawszych kreacji.


Zobaczcie też: Na jego punkcie oszalała cała Polska! Izu Ugonoh podbija Taniec z Gwiazdami


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Laurka

moda moda ale ubrania powinny byc przede wszystkim wygodne... sama jestem przeciwko wydawaniem fortuny na markowy ciuch ktory nie bedzie sie nadawal na codzien, dlatego wole robic zakupy np w factory bo jest taniej

Bo (gość)

Ci co takie kretyństwa wymyślają mają z głową , ale te kobitki są jeszcze głupsze że to na siebie wkładają i pokazują się publicznie!!!!