W Ursusie produkowano ciągniki, maszyny rolnicze, a wcześniej nawet samochody i czołgi. Gigantyczna fabryka zatrudniała ponad 30 tys osób, a każdego roku wypuszczała na rynek 50 tys. pojazdów. Niestety warszawskie zakłady Ursusa zostały zamknięte. Opuszczone hale straszą od kilku lat. Wkrótce zostaną zastąpione przez nowe mieszkania. Przed rozbiórką zdążyliśmy zajrzeć do środka. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Luap (gość)

Obserwator:czy jestes tak prymitywny zeby twierdzic ,ze ktos po 1990 kupil by Syrene???Albo ten traktor???Albo polski statek?Lub lokomotywe??

Bratek

To co budowali naśi ojcowie zniszczyć ,zlikwidować aby zachód rósł w górę .Skandal w Malborku zlikwidowano,sprzedano POM, MAKOP,WZGS, FUNDAMENT,PBROL,MAWENT,PEMAL,MLECZARNIE,MASARNIE,PSS,GS,MELIORACJĘ ,STW,itd. Brawo Polsko.

Obserwator (gość)

Tak ci którzy przewrócili ustrój zniszczyli osiągnięcia powojennej polskiej myśli technicznej i odbudowane po wojennych zniszczeniach i grabieżach przez naszych Ojców i nas zakłady pracy. Za to mają ciepłe posadki w UE i spokojne życie na pokolenia.A z nas zrobiono wyrobników we własnym Kraju.