(© KPP)

Trwają poszukiwania mężczyzny, który w miniony poniedziałek zatankował paliwo na stacji w Opolu Lubelskim, po czym odjechał nie regulując należności.

Mundurowi ustalili już, że tablice rejestracyjne w samochodzie poszukiwanego były kradzione. Mężczyzna w poniedziałek ok. godz. 19 zajechał fordem focusem pod jedną z opolskich stacji benzynowych. Nalał paliwo do kilku kanistrów po czym odjechał nie płacąc za zakup.

Złodziej został nagrany przez sklepową kamerę. Mężczyzna był ubrany w bluzę z kapturem i niebieskie jeansy. Gdy wyszedł z samochodu od razu założył kaptur.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod nr tel.(81) 82 88 210 bądź pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!