Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal kina niezależnego Filmoffo - dzień 1

  Opolskie Centrum Kultury i Kino "Opolanka" w Opolu Lubelskim
  Opole Lubelskie, ul. Lubelska/32, +48 81 827 25 67

  Piątek, 27 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Festiwal kina niezależnego Filmoffo to wydarzenie kulturalne powstałe z inicjatywy nieformalnej grupy SORRY FILM POLSKA. Do tej pory odbyło się siedem edycji imprezy, przy organizacji których aktywnie uczestniczy Gmina Opole Lubelskie i Opolskie Centrum Kultury.

  Głównym wydarzeniem Festiwalu jest konkurs filmów niezależnych rywalizujących ze sobą o główną nagrodę – Złotego Jeża Filmoffo, przyznawanego przez festiwalową publiczność. Każdego roku staramy się rozwijać formułę Festiwalu, poszerzając ją o nowe wydarzenia towarzyszące, takie jak slam poetycki, warsztaty filmowe, wystawy fotografii, retrospektywy innych festiwali i przede wszystkim koncerty.

  Do tej pory zagrali u nas: SKUBAS, WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET, ŚCIANKA, POGODNO, FISZ EMADE, CAR IS ON FIRE, INDIGO TREE, COOL KIDS OF DEATH, EVERYTHING IS MADE IN CHINA, KAMP!, GEORGE DORN SCREAMS, MUCHY, ORANŻADA, INFRADŹWIĘKI.

  W tym roku zapraszamy na koncert Meli Koteluk. Impreza odbywa się w zabytkowym kinie będącym siedzibą Opolskiego Centrum Kultury.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafisz mówić jak gimnazjalista? [quiz]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.