Chodel: Wędkarze walczyli o tytuł mistrza koła (ZDJĘCIA)

Agnieszka Ciekot
W wędkarskie szranki stanęło kilkunastu zawodników. Wędkarze rywalizowali przez cztery godziny w trzech kategoriach wiekowych. Wśród seniorów wygrał Piotr Urbański, który złowił 440 dkg ryb. Najlepszym wędkującym juniorem okazał się Bartek Ptasiński (310 dkg), a kadetką  Kaja Franszczyk (150 dkg). - O ile pogoda tym razem dopisała, o tyle ryby niekoniecznie - przyznają wędkarze z Chodla. W ich sieciach znalazły się tylko małe płotki. Mistrzowie koła w nagrodę dostali tradycyjnie puchary.
W wędkarskie szranki stanęło kilkunastu zawodników. Wędkarze rywalizowali przez cztery godziny w trzech kategoriach wiekowych. Wśród seniorów wygrał Piotr Urbański, który złowił 440 dkg ryb. Najlepszym wędkującym juniorem okazał się Bartek Ptasiński (310 dkg), a kadetką Kaja Franszczyk (150 dkg). - O ile pogoda tym razem dopisała, o tyle ryby niekoniecznie - przyznają wędkarze z Chodla. W ich sieciach znalazły się tylko małe płotki. Mistrzowie koła w nagrodę dostali tradycyjnie puchary. AC
Piękna pogoda przyciągnęła w niedzielę nad chodelski zalew rzeszę miłośników wędkowania. Jedni łowili ryby dla relaksu, inni rywalizowali w zawodach o tytuł mistrza miejscowego koła wędkarskiego.