eM Studio Opole Lubelskie: Puchar okręgu lubelskiego dla tancerzy z Opola Lubelskiego (ZDJĘCIA)

Maciej Gołębiowski
Puchar okręgu lubelskiego dla tancerzy eM Studio
Puchar okręgu lubelskiego dla tancerzy eM Studio materiał organizatora
22 listopada w Lublinie odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Okręgu Lubelskiego pod patronatem marszałka województwa lubelskiego.

W tym dniu pary z naszego województwa rywalizowały o tytuł najlepszej lubelskiej pary. Również pary z Tanecznego Klubu Sportowego eM Studio walczyły o ten ważny dla nich tytuł. Z wielką radością mamy zaszczyt poinformować iż puchar Okręgu Lubelskiego należy do naszych dwóch par.

Karol Karaś i Magdalena Gołębiowska zajęli I miejsce w kategorii powyżej 15 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich. Z kolei Jakub Bielecki i Katarzyna Winiarska zajęli I miejsce w kategorii 14-15 lat w tańcach
latynoamerykańskich. Kasia i Kuba zdobyli w tym dniu również tytuł vice – Mistrza Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich.

Parom z eM Studio serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych turniejach. To już kolejne sukcesy naszych opolskich tancerzy. Całkiem niedawno Formacja Taneczna zdobyła tytuł II vice Mistrza Polski Formacji Tanecznych w kat pow. lat 15. Również pary sportowe z coraz to większymi sukcesami reprezentują Opole Lubelskie na imprezach rangi ogólnopolskiej.