Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Opole Lubelelskie: Walczyli w MMA. ZDJĘCIA

Agnieszka Ciekot
15 zawodników wzięło udział w zawodach MMA, które rozegrane zostały w "eM Studio" eM Studio
Jacek Kocon, Tomasz Kuryś i Michał Kamiński. To zwycięzcy zawodów w mieszanych sztukach walki (MMA), które rozegrane zostały w opolskim studiu tańca „eM Studio”.

Rywalizacja prowadzona była w formule grappling, czyli wolnym stylu zapasów. Brali w niej udział uczestnicy zajęć MMA, które odbywają się w „eM Studio”. Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach wagowych. W kategorii do 65 kilogramów wygrał Michał Kamiński, Tomasz Kuryś okazał się niepokonany w kategorii 65-78 kg, a powyżej 78 kg laur zwycięstwa wywalczył sobie Jacek Kocon. Ostatnie finałowe walki miały miejsce w poniedziałek.

- Mieszane sztuki walki to nie tylko ciosy, rzuty i kopnięcia. To dyscyplina sportowa, która poprawia kondycję fizyczną, podnosi naszą samoocenę i dodaje pewności siebie – przyznaje Maciej Gołębiowski, właściciel „eM Studio”. - To również świetna alternatywa spędzania wolnego czasu dla młodych mężczyzn, którzy ukończyli 16 rok życia – dodaje.

Jeżeli ktoś chciałby spróbować swoich sił w MMA ma taką okazję. Wystarczy przyjść i zapisać się na zajęcia w „eM-ce”. Odbywają się one dwa razy w tygodniu, w poniedziałek o godz. 20.00 i w środę o godz. 19.30.