Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Niedzielnymi zawodami wędkarze z Chodla zainaugurowali nowy...

Zawody wędkarskie w Chodlu: Wędkarze rozpoczęli kolejny sezon (ZDJĘCIA)

Zawody wędkarskie w Chodlu

Niedzielnymi zawodami wędkarze z Chodla zainaugurowali nowy sezon wędkarski. – W zawodach wystartowało w sumie 18 zawodników, z czego 8 to juniorzy – mówi Jacek Franaszczyk, prezes Koła PZW „Rak” w Chodlu. Zawody wędkarskie w Chodlu: Bartek Ptasiński najlepszy w kat. juniorów W tej kategorii wygrał Bartłomiej Ptasiński. Jego sieć z rybami ważyła ponad 2 kilogramy. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Pogoda (580 gram), a na trzecim Hubert Dzięsław (270 g). W kategorii juniorów obok chłopaków walczyła też płeć piękna. Tym razem Julia Poleszak, Weronika Pogoda i Kaja Franaszczyk musiały zadowolić się miejscami poza podium. Zawody wędkarskie w Chodlu: Paweł Ptasiński najlepszy w kat. seniorów Wśród seniorów bezkonkurencyjny okazał się Paweł Ptasiński, który wyciągnął z chodelskiego zalewu blisko 2,5 kg ryb. Tuż za nim był Marek Dzięsław (1,6 kg) i Dariusz Poleszak (1,4 kg). – Do zwycięzców powędrowały puchary ufundowane przez wójta gminy Chodel – dodaje prezes PZW „Rak”. Kolejne zawody na zalewie w Chodlu rozegrane zostaną w maju. Tymczasem za tydzień w Poniatowej startuje kolejne zawody organizowane w ramach „Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół”. – To zawody, które co roku organizujemy wspólnie z kolami wędkarskimi z Opola Lubelskiego, Bełżyc i Poniatowej – wyjaśnia Jacek Franaszczyk.

Szukasz idealnej sukienki na wesele jako mama? Tylko spójrz na te cudowne kreacje!

Noc Kupały 2024. Kiedy odbędzie się święto magii i ognia?